Navijáky Shimano

Bez navijáku na ryby nechoďte, ale jak si z široké nabídky na trhu vybrat ten pravý pro vás? Je to snadné. Klíčem je vynikající poměr cena versus kvalita. A právě to najdete u navijáku Shimano. Za dobrou cenu nedostanete jen obyčejný produkt. Naopak, můžete očekávat bezproblémový chod i sílu, se kterou bez problému ulovíte velké kousky sladkovodních ryby. Bez navijáku se při rybolovu prostě neobejdete.

A na navijáku Shimano je dokonalé právě to, že je vhodný jak pro pokročilé rybáře, tak i pro ty, co s rybolovem teprve začínají. Je k dostání za výbornou cenu, a pokud vás rybaření nebude bavit tak, jak jste čekali, nemusí vás utracené peníze tolik mrzet. To samé platí i pro sváteční rybáře, kteří si nemusí hned kupovat drahou výbavu.

Naviják Shimano je v tomto případě jasnou volbou. Zamilujete si ho nejen pro jeho univerzálnost, co se rybářských zkušeností týče. Naviják je k dispozici v několika velikostech a s různými typy brzd.

Naviják Shimano s přední brzdou

Dáváte přednost přední brzdě? Pak právě takové navijáky Shimano si můžete u nás vybrat a to hned z několika cenově zajímavých kousků. Přední brzda má své výhody a je určena pro rybáře, kteří si potrpí na přesnost, citlivost a chtějí brzdy, které se nezadrhávají.

Naviják Shimano se zadní brzdou

Navijáky Shimano se zadní brzdou vynikají zase mnohem jednodušší a snadnější manipulací. Pokud se ocitnete ve vypjaté situaci, můžete se spolehnout na to, že se vám bude s takovým navijákem perfektně pracovat. Vyberte si některý z našich modelů navijáků Shimano, například navijáky se zabudovanou stupnicí, kterou najdete u brzdového kolečka. Díky ní si můžete velmi přesně nastavit sílu brzdy, kterou požadujete.

Navijáky Shimano s volnoběžnou brzdou

Jedním slovem univerzálnost, tak snadno lze vystihnout navijáky s volnoběžnou brzdou. A právě to z nich dělá velmi populární navijáky, které si rybáři často pořizují. Jestli tedy tápete, jaký naviják Shimano vybrat, zvolte ten s volnoběžnou brzdou.

Prohlédnout si navijáky